Sofasoul symbolizuje viac než len značku poťahových látok. Sofasoul je spôsob myslenia a dizajnu priestoru. Jeho cieľom je vdýchnuť priestoru dušu, svojský charakter a jedinečnú atmosféru.

Pretože pohodlná sedacia súprava je centrom každého priestoru, pretože miesto na posedenie s rodinou a priateľmi prináša nezabudnuteľné emócie, pretože chvíle relaxu a odpočinku dodávajú telu impulz k životu. Pretvárame nábytok a priestory tak, aby vzbudzovali túžbu, prinášame na trh látky a materiály s funkčnými vlastnosťami, ktoré vystihnú každý životný štýl – či už ide o trendy bývanie plné spoločenského života, reprezentatívny vzhľad business kancelárie alebo pokoj na duši pre ľahkú čistiteľnosť v domácnosti plnej malých ratolestí.

Sofasoul si zakladá na takmer pätnástich rokoch skúseností spoločnosti Sofatex s.r.o. Spája kreativitu, neustále inovácie a nové trendy s istotou kvality, nadštandardného servisu či silného partnerstva s férovým prístupom k biznisu. Náš vzťah so zákazníkom sa po podaní rúk nekončí – práve naopak. Zostávame s Vami a dbáme o pridanú hodnotu individuálnym prístupom. Naším cieľom je vzdelávať verejnosť o tom, ako kvalitný poťah dokáže zmeniť charakter sedačky a zároveň predĺžiť jej životnosť.

Máte otázku?

  Radi zodpovieme
  vaše otázky

  Zavolajte nám na tel.:
  +421 / (0)902 450 480

  alebo napíšte:

  x